Podráždí vám fantazii: Touto sexy fotkou s vyšpuleným zadečkem vítá Kristýna Pumprlová plnoletost Modelka Kristýna Pumprlová (17) se rozhodla, že k příležitosti své blížící se plnoletosti nafotí odvážné fotky, kterými by potěšila sebe i své příznivce. Narozeniny má sice až za pár dnů, ale malou ochutnávku snímků, které patří k tomu nejžhavějšímu, co jste kdy viděli, odtajnila už nyní.
Modelka Kristýna Pumprlová (17) nedávno nafotila sérii opravdu žhavých snímků. Své tělo, které boduje hlavně v zahraničí, oděla do modrých minišatů, džínů, bílé košile a střevíčků na závratně vysokých podpatcích a vznikly fotky, které potěší nejedno pánské oko.
Sedmnáctiletá Kristýna Pumprlová nafotila nejkontroverznější fotky své kariéry. Co na ně říkáte? Tak to tu ještě nebylo. Kristýna Pumprlová (17), která boduje hlavně za hranicemi naší vlasti, kde mimo jiné nedávno získala titul Miss Fashion TV, nedávno zveřejnila opravdu velmi provokativní snímky. Krásná blondýnka se na nich neodhaluje, jak by mohlo leckoho napadnout, ale provokuje poházenými bankovkami, na kterých si v luxusním voze lakuje nehty.
Co se to s Kristýninými vlasy stalo? Ne, kráska, která nedávno získala titul Miss Fashion TV 2012, k němuž jí jistě dopomohla i její dlouhá hříva, se nerozhodla ostříhat. Účes á la král Kazisvět jí na hlavě vyčarovali kadeřníci kvůli focení pro turecký Laha Magazine.
Modelka Kristýna Pumprlová si na své konto připsala další skvělý úspěch a opět tak dokázala, že česká krása se ve světě neztratí. Na mezinárodní soutěži Miss Fashion TV 2012, do jejíhož finále se probojovala, si nasadila korunku pro absolutní vítězku.
Kristýna na soutěži porazila konkurenci z celého světa. Nejkrásnější finalistky ze všech koutů planety nechala za sebou a nasadila si tak korunku pro absolutní vítězku Miss Fashion TV 2012.
Modelka Kristýna Pumprlová se v těchto dnech pokouší uspět na finále mezinárodní soutěže Miss Fashion TV 2012, která se koná v hotelu Rocks na ostrově Kypr. Kdo by si ale myslel, že si tam finalistky užívají pohodičku na pláži, pořádně by se spletl. Jak se Kristýna svěřila, je to drsný dril.
Další porce půvabu: Svůdná Pumprlová pózovala v milionářské vile, kde se natáčeli Charlieho andílci. Nadějná modelka Kristýna Pumprlová (17) nedávno absolvovala další zajímavou práci. Jednalo se o focení snímků pro magazín Haute Living, díky kterému zavítala do vily amerického multimilionáře a zapáleného fanouška NBA Jamese F. Goldsteina, v níž se mimo jiné natáčel film Charlieho andílci.
Jelikož měla Kristýna měla v plánu již jiné focení na první Máj, musela odmítnout focení pro Harrods. I přes to, že toto focení nevyšlo, využila deštivou neděli pro nafocení snímků, dle nápadu tamnějšího fotografa alespoň pro sebe.
Ikdyž venku bylo stále ještě jen lehce nad nulou, se Kristýna před nedávnem vydala do dolů u Štramberka, aby si vyzkoušela jak pracují tamnější dělníci. Na snímcích zachycených fotografem Tran Kyuu Bi je možné Kristýnu spatřit tak jak ji příroda stvořila při probuzení v jeskyni a následovném odkráčení za prací, to vše za stylingu Silvie Zelinové.
Narodila se a vyrůstala v České republice, Kristýna se stala modelkou již jako malá. S výhrou Miss Bravo Girl 2008, začala spolupracovat s většími agenturami, cestovat po celém světě a budovat kariéru. Na dovolené v USA, byla představena fotografovi jménem Ash Gupta, který si ihned všiml jejich silných rysů a výrazného vzhledu.
Vyzpovídala jsem známou modelku, která se objevuje v časopisech i na internetu. Znám ji od vidění, a proto mi to nedalo jí nenapsat. Bohužel už mě kolegyně z krasna.cz předběhla a udělala s Kristýnou Pumprlovou rozhovor o modelingu, ale já se nenechala odradit a zaměřila jsem náš rozhovor na hubnutí, protože ona má skutečně hubenou postavu a umí v tom zdravém životním stylu chodit.
Jelikož si je Kristýna Pumprlová (17) vědoma svých půvabů, které jí dokonce nedávno vynesly ocenění modelky měsíce jednoho zahraničního magazínu, rozhodla se, že potěší svého přítele a nafotí mu sérii žhavých fotek. S výsledkem ale byla natolik spokojena, že se rozhodla, že sexy fotkami potěší také své fanoušky.
Kristýna Pumprlová. Mladičká, přesto v zahraničí již velice známá modelka, která má kořeny na Moravě. V poslední době se dostává do podvědomí i českého národa, ale jak už to tak bývá, média si na ní najdou vždy jen to nejhorší.
Modelka Kristýna Pumprlová (17), která se nedávno v Americe stala modelkou měsíce prestižního módního časopisu Agenda, opět zazářila. Své vypracované tělo předvedla na pláži jen v titěrných bikinách a byla k nepřehlédnutí.
Mladičká modelka Kristýna Pumprlová (17) o sobě dala zase jednou vědět. Ne však u nás, ale v Americe, kde se snaží udělat kariéru. A zdá se, že má našlápnuto k úspěchu. Módním časopisem Agenda tam totiž byla zvolena modelkou měsíce.
Hubatá modelka Kristýna Pumprlová (17), která nedávno osočila Agátu Hanychovou (26) z toho, že je ubohé dávat synovi k Vánocům použité hračky, se znovu ozývá. Tentokrát se však tahle lolitka nehodlá pouštět do dalších známých osobností, ale práskla něco ze svého soukromí.
Mladičká modelka Kristýna Pumprlová, jež má prý už i přes nízký věk údajně plastiku prsou, se rozhodla rozjet svou profesionální dráhu i za mořem. V Hollywoodu paří jako o závod, vymetá večírky pro zbohatlíky a dokonce si před vlivnými filmovými producenty nasadila i umělá prsa, aby se jim víc líbila. Podívejte se na rozsáhlou fotogalerii z pobytu české dívčiny ve Spojených Státech.
Znáte to. Jak se kolem fotbalisty netočí vnadná krasavice, nejlépe modelka, jako kdyby ani nebyl. A tak si supertalentovaný stoper londýnské Chelsea Tomáš Kalas (18) asi řekl: „Když všichni, tak já také a čím dříve, tím lépe!“ A klofnul českou Dívku roku 2008.